כיצד מעטפה לבנה יכולה לשנות את השיווק בעסק שלך?

מעטפה לבנה – סיפור אמיתי היא הייתה לבנה, מעטפה לבנה שחיכתה לי בתיבת הדואר. הפכתי אותה, לא היה כתוב דבר. הכנסתי אותה לתיק, עם יתר המכתבים – מס הכנה, ביטוח לאומי, פנסיה כלל עיתון הארץ ועוד. הגעתי הביתה. עם מעטפה לבנה. הסקרנות לא הניחה לי, פתחתי. למראית עיין הסתתר במעטפה פלייר לפיצרייה מקומית. האמת, שהיה כאן תהליך שיווק מבריק. הדבר הראשון שראיתי כאשר פתחתי את המעטפה היה שובר 10ש"ח במתנה. קודם מתנה. כבר נחמד. אחר כך היה הפלייר. פיצה חדשה באזור. אז למה התרגשתי? כי בתור אחת שאוהבת לבחון עיצוב ומהלכים שיווקיים, הרגשתי שיש כאן משהו אחר. אני מבטיחה לכל שולחי הפליירים שאם הפלייר הזה היה בתוך התיבה שלי ללא מעטפה, הייתי זורקת  מיד לפח. עם שובר או בלי שובר. אז מה היה כאן? החברה מהפיצה הצליחו לעשות מעקף להתנגדות הרגילה שלי ובזכות זה בחנתי את ההצעה לגופה. באמת התייחסתי לתוכן.

  1. המעטפה סקרנה אותי
  2. הכנסתי אותה לתיק
  3. המעטפה התקדמה לעבר הבית
  4. פתחתי בבית במקום יותר שקט ופחות גירויים.
  5. ראיתי קודם כל את המתנה כשתפחתי את המעטפה

והכי חשוב  – שלא זרקתי את הפלייר לפח! ההחלטה שלי: בפעם הבאה שנרצה פיצה ננסה את הפיצה החדשה מה יש כאן להפסיד. זה יעלה לי ממש מעט כי יש לי שובר. הפיצרייה החדשה הצליחה לעבור את הסינון הטבעי  שלי בזכות חשיבה אחרת. נקודות למחשבה:

  1. זה לא אומר שעכשיו כולם צריכים לשלוח מעטפות לבנות

כי גם זה יתיש אותנו ונזרוק אלפי מעטפות לבנות. העניין כאן הוא לחשוב כיצד להגיע ללקוח אחרת. אם כולם עושים בדרך אחת. נבדוק כיצד להגיע בדרך אחרת.

  1. עיצוב זה לדעת גם מתי לא לעצב. רמז מעטפה לבנה

אשמח לשמוע על תהליך שיווק מבריק שלכם!   בברכה רותק'ה נוי שפירא