האם עדיין צריך כרטיס ביקור לעסק?

  • רותק׳ה
  • 1.7.14
  • 8:46

האם היום עדיין צריך כרטיס ביקור לעסק?

את השאלה הזו אני שומעת היום הרבה. כי צריך לעצב, להדפיס, לחלק, ובסוף, אחרי שניה וחצי בערך, הם נזרקים. אז למה כל ההשקעה הזו?

במיוחד אחרי שיש לנו עולם שלם נוסף של מוצרים פרסומיים שחייבים היום.

לפי דעתי בהחלט כן – כרטיסי ביקור הכרחיים,

הם חשובים לעסק שלנו כי הם מייצגים אותו. הם נותנים לנו גב לרצינות של העסק, הם משדרים מקצוענות על העסק ואנחנו עדיין בעולם של חושים, שבו אנחנו נוגעים, מרגישים, ואנשים שאיתם אנחנו מקיימים יחסים מקצועיים, אוהבים לקבל מאיתנו משהו. כרטיס אנחנו מגישים, ולכן חשוב מאוד גם שאנחנו נאהב מאוד את הכרטיס שלנו, שהוא מעין מתנה קטנה שאני נותנת מהעסק שלי. אני מתייחסת בהחלט לכרטיס הביקור שלי כאל מתנה. אפילו תכשיט, מעוצב, שאני מגישה כשי, ולכן חשוב לי מאוד לעטוף אותו יפה, לעצב אותו, להיות גאה בו.

עם זאת אפשר בהחלט להקל על כל התהליך המייגע, בעיקר החלק העיצובי שבו, בכך שתוכלו לעשות זאת בעצמכם, ולא תצטרכו לפגוש את אחד הקשיים הגדולים בהפקת כרטס – והוא שלב העיצוב.

כולנו רוצים כרטיסים שייצגו בדיוק את העסק שלי – אותי, את האני מאמין של העסק שלי, ואת כל התכונות האלו, קשה מאוד להעביר בתלפאטיה למעצב הגרפי, אפילו זה הרגיש, המוכשר, שעושה ככל יכולתו על מנת להתאים את העיצוב לטעמו של הלקוח שלו, ולכן, היום, כך אני מאמינה, יש בהחלט אפשרות, בעיקר עם כל התוכנות החינמיות הקיימות לשימוש ברשת, שתעשו זאת בעצמכם, ביעילות, פשטות וקלות.

בוובינר המצורף כאן, אתם מוזמנים להכיר את כל השלבים השונים של יצירת כרטיס כזה, ולהמשיך מהשיעור הזה, לקורסים נוספים שלי בהם תוכלו לרכוש כלים פשוטים ויעילים, לעבודה עיצובית עצמאית של העסק – כזו שתשחרר אתכם מהצורך במפגש המתסכל לעיתים עם עולם העיצוב הגרפי.

בהצלחה!


השאר תגובה